Corona wirsu (Covid19)

Prosimy o zapoznanie się przed przybyciem do przychodni oraz wypełnienie załączonego formularza.
Pobierz formularz


Covid 19 informacje

W pełni rozumiemy, że nasi pacjenci mogą być zaniepokojeni obecną epidemią koronawirusa. Chcemy wiec zapewnić wszystkich pacjentów, że nasza praktyka ściśle monitoruje tę ewoluującą sytuację oraz postępuje zgodnie ze stale zmieniającymi się wytycznymi.


Chcielibyśmy zapewnić naszych pacjentów, że nasza praktyka pozostaje otwarta, niemniej jednak zapewniamy ograniczony poziom opieki zgodnie z najnowszymi wytycznymi. Tam, gdzie to możliwe, udzielamy porad telefonicznych w celu ograniczenia ryzyka. Dla pacjentów poszukujących dentysty, prosimy dzwonić na numer recepcji 07550077232 lub na numer praktyki pod numer 01923 518633.


Zdrowie, dobre samopoczucie i bezpieczeństwo naszych pacjentów, ich rodzin, jak i członków naszego zespołu jest naszym priorytetem w Phoenix Medical Clinic.Jak wiadomo, sytuacja COVID-19 zmienia się codziennie i ciągle pojawiają się nowe informacje. Wytyczne rządowe, zwłaszcza dla stomatologii, nie są wyjątkiem i są stale aktualizowana w celu w celu zapewnienia bezpieczeństwa i zdrowia ludzi. Oznacza to jednak, że w trakcie epidemii COVID-19 praktyka wprowadza nowe protokoły i procedury robocze, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo. Te nowe procedury mogą początkowo wydawać się zniechęcające, ale jesteśmy tutaj, aby wyjaśnić je wszystkie.

1. Przed wizytą

Umówimy Cię przez telefon lub e-mail.Przed umówionym terminem prosimy o zapoznanie sie z wszystkimi informacjami na stronie COVID19, oraz prosimy o pobranie, wypełnienie i odesłanie do nas formularza zgody (formularz do pobrania na stronie).W trakcie rejestracji oraz w formularzu zadamy Ci kluczowe pytania, aby sprawdzić, czy nadal jesteś wystarczająco zdrowy, aby wziąć udział w zaplanowanej wizycie.


2. W dniu twojej wizyty

Przed wyjazdem z domu na wizytę upewnij się, że odwiedziłeś toaletę (toaleta w klinice może być niedostępna dla pacjentów), nie jesteś głodny ani spragniony, umyłeś zęby (pacjenci dentystyczni) oraz umyłeś ręce.Unikaj przynoszenia ze sobą dodatkowych rzeczy, a szczególnie ograniczaj przynoszenia cennych przedmiotów.Jeśli to możliwe, prosimy o przybywanie do praktyki pojedynczo, chyba że potrzebujesz pomocy.Po przybyciu na miejsce zadzwoń na numer przychodni, a my damy Ci znać, kiedy będziesz mógł wejść do gabinetu.Prosimy o pozostawanie w samochodzie lub bezpiecznym lub w bezpiecznym miejscu przed przychodnią, do czasu wezwania na spotkanie.

3. Wchodząc to przychodni

Prosimy przybywać z własnymi maskami.Po przyjeździe możesz mieć zmierzoną temperaturę (członkowie naszego zespołu będą mieć codziennie sprawdzaną temperaturę przed rozpoczęciem pracy).Prosimy o skorzystanie ze środka dezynfekującego dostępnego przy wejściu do kliniki.Nasz recepcjonista będzie znajdować się za ekranem ochronnym, używając PPE (Personal Protective Equipment)Po przybyciu na miejsce zostaniesz poinformowany o kolejnych krokach na terenie przychodni.


4. Wewnątrz przychodni

Przed wejściem do pokoju zabiegowego zostaniesz poproszony o włożenie wszelkich rzeczy do plastikowego pudełka. Dlatego prosimy pacjentów, aby nie zabierali ze sobą niepotrzebnych rzeczy. W przypadku dzieci upewnij się, że przychodzą one bez żadnych zabawek.Przed niektórymi zabiegami możesz zostać poproszony o wypłukanie jamy ustnej nadtlenkiem wodoru przez minutę (pacjenci dentystyczni).Personel będzie nosił PPE (Personal Protective Equipment), ale pamiętaj, ze za wszystkimi maskami kryją się te same uśmiechnięte twarze, do których przywykłeś.Zalecamy dokonywanie płatności kartami płatniczymi, unikając płatności gotówką na chwile obecną.

    Pobierz formularz rejestracyjny