W nagłych przypadkach

Wiemy, jak trudno poradzić sobie czasami w sytuacjach nagłych problemów zdrowotnych. Jak należy wtedy postępować:

Sugerujemy, aby nie czekać i zadzwonić do nas jak najszybciej. Zapewni to Państwu możliwość zobaczenia się z lekarzem/dentystą być może jeszcze tego samego dnia. Proszę podać przy tym jak najwięcej możliwie informacji. Jeśli sytuacja nie jest nagła, wizyta tego samego dnia może nie być możliwa.
Przychodnia czynna jest od poniedziałku do soboty oraz co 2 niedzielę.

Jeśli potrzebujesz szybko spotkać się z lekarzem/dentystą, nasz telefon kontaktowy to 07550077232. Proszę być przygotowanym na podanie recepcjonistce jak najwięcej informacji na temat problemu zdrowotnego.

Jeśli potrzebujesz nagle spotkać się z lekarzem w sytuacji, kiedy nasza klinika nie jest otwarta lub nie ma danego lekarza lub dentysty, proszę zadzwonić na numer NHS Direct 111 lub odwiedzić stronę www.england.nhs.uk/contact-us/ Jest to darmowy numer, dedykowany pacjentom w nagłych przypadkach, czynny 24 godziny przez cały rok. Numer ten może także być użyty w sytuacjach, które nie wiążą się z nagłymi przypadkami, gdybyście Państwo byli zainteresowani informacjami na tematy związane z Państwa zdrowiem.

Istnieją także w UK Walk-In-Centers, które podobnie oferują pomoc medyczną w różnych wypadkach.Najbliższym dla naszej przychodni centrum, który świadczy usługi w zakresie nagłych przypadków jest szpital Watford General, adres: Vicarage Rd, Watford WD18 0HB. Tel: 01923 244366

Kiedy dzwonić na nr emergency 999

Z numerem 999 należy łączyć się wyłącznie w nagłych wypadkach – na przykład w sytuacji, gdy czyjeś życie jest zagrożone lub jeśli ktoś jest ciężko ranny albo poważnie chory.

Przykłady, kiedy należy użyć numeru tel 999 to np.:Ktoś jest nieprzytomny.W przypadku ciężkiego krwawienia. Ciężkie skaleczenie/uraz, złamanie.Ostry ból w klatce piersiowej.Problemy z oddychaniem.Polska kosmtyczka ArtMedica
Wierzymy, iż zdrowie prawdziwie jest źródłem szczęścia w życiu.
Umów wizytę