Medycyna kosmetyczna

Medycyna estetyczna – przy wykorzystaniu innowacyjnych metod umożliwia korygowanie zmarszczek, poprawę kondycji włosów i skóry. Jest najdoskonalszym sposobem, aby ciało było wypoczęte, wypielęgnowane i zadbane. Dzięki tym aspektom zyskujemy pewność siebie, dobre samopoczucie i jesteśmy pewniejsi siebie. Przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.

W zakres usług oferowanych w Phoenix Medical Clinic w ramach medycyny estetycznej wchodzą:

 • Botox – toksyna botulinowa, zwana powszechnie botoksem, to preparat, który od lat z powodzeniem znajduje zastosowanie w medycynie. Jego działanie polega na blokowaniu impulsów nerwowo-mięśniowych, w efekcie czego mięśnie odpowiedzialne za tworzenie się zmarszczek mimicznych ulegają rozluźnieniu. Takie właściwości pozwalają traktować zabiegi z wykorzystaniem botoxu jako jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod wygładzania zmarszczek mimicznych.
 • Kwas Hialuronowy – niezwykle skutecznym oraz natychmiastowym w działaniu preparatem wykorzystywanym w zabiegach usuwania zmarszczek jest kwas hialuronowy – substancja naturalnie występująca w ludzkiej skórze. Dzięki posiadanym właściwościom wiążącym wodę, wpływa na utrzymanie odpowiedniego nawodnienia i jędrności tkanek. Niestety wraz z wiekiem w skórze zaczyna go brakować, czego skutkiem są pogłębiające się zmarszczki. Usuwanie zmarszczek polega zatem na uzupełnieniu brakującego w skórze kwasu hialuronowego
 • Mezoterapia skóry twarzy /szyi /dekoltu – rewitalizacja skóry odwodnionej, niedotlenionej, zniszczonej i zestresowanej, korekcja cienkich zmarszczek (wiecej informacji na temat mezoterapii poniżej).
 • Mezoterapia z zastosowaniem osocza bogatoplytkowego /PRP, Wapirzy Lifting/ – zabieg pobudza procesy regeneracji tkanek, dopinguje do produkcji kolagenu i wspomaga tworzenie nowych naczyń krwionośnych. To naturalny doping dla skóry, w każdym wieku. Na taki zabieg mogą też zdecydować się alergicy, bo własne osocze nie uczula (wiecej informacji poniżej).

Mezoterapia, czyli odmładzanie skóry:

Działający miejscowo, niechirurgiczny zabieg medyczny, polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwych substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych. W naszym gabinecie stosujemy zabiegi mezterapii igłowej, który polega na podaniu oryginalnych koktajli odżywczych metodą delikatnych, wielokrotnych nakłuć skóry za pomocą strzykawki. Zabieg ten stosuje sie na skórę twarzy, szyi, dekoltu, ud i pośladków /celulit/ oraz rąk. Mezoterapia służy również do pobudzenia wzrostu i zagęszczania włosów – za pomocą osocza bogatopłytkowego / Palete reach plasma/


Koktajl do mezoterapii to specjalnie zbilansowany, intensywnie nawadniający i regenerujący skórę roztwór, dający widoczny efekt odmłodzenia i wygładzenia zmarszczek, który zawiera kwas hialuronowy, kompleks witamin, sole mineralne oraz wiele aminokwasów. Po zabiegu mezoterapii otrzymujemy świetne rezultaty w rewitalizacji skóry m.in.:Lepsza pielęgnacja twarzy, odpowiednie nawilżenie, poprawa wyglądu, głębokie nawodnienie, efekt pielęgnacji przeciw-utleniający i ochronny, przyspieszony naturalny cykl regeneracji naskórka, lepsze utrzymanie biologicznej równowagi skóry, zapewnienie intensywnego odżywiania skóry.Zalecamy wykonanie zabiegów mezoterapii z zastosowaniem ‘koktajlu’ co 2-3 miesiące, szczególnie w okresie letnim – przed i po wakacjach, a także u osób korzystających z solarium w celu odświeżenia i odbudowy zdrowej tkanki skóry.


Metoda PRP:

Wapirzy Lifting + Mezoterapia:Zabieg ten wykonywany jest również metodą wielokrotnych wstrzyknięć igły w skórę i polega na podaniu do skóry osocza, które uzyskujemy z pobranej krwi pacjenta (w celu pozyskania płytek krwi). Podanie osocza śródskórnie pobudza komórki i wywołuje procesy odnowy biologicznej skóry dzięki zawartym w płytkach czynnikom. Zabieg jest bardzo bezpieczny i nie uczula (alergicy), gdyż materiał pochodzi od osoby, u której wykonujemy zabieg – osocze autogeniczne.W celu uzyskania doskonałych efektów zalecany jest schemat 3-4 sesji w odstępie co 2-3 tyg, w zależności od stopnia degeneracji skóry oraz efektów rewitalizacji.Następnie 1-2 razy w roku.


Efekty:

Poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry, spłycenie zmarszczek i fałdów, rewitalizacja i regeneracja skóry, ujednolicenie kolorytu skóry, hamowanie procesu wypadania włosów i łysienia, przyspiesza procesy gojenia, zapewnienie promienności i blasku.

Partie ciała jakie można poddać zabiegowi mezoterapii i PRP:

 • twarz
 • szyja
 • dekolt
 • skóra głowy
 • dłonie
 • ramiona
 • brzuch
 • uda - celulit


Zapraszamy na wizytę do naszej kliniki w Londynie

Polska przychodnia w Londynie oferuje: