Nasi lekarze


Phoenix Medical Clinic to zespół lekarzy i specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, iż mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.

Naszym staraniem jest zapewnienie jak najwyższej jakości opieki medycznej, korzystnie wpływającej na poprawę jakości zdrowia i życia naszych Pacjentów. Dodatkowo, zespół zarządzania i administracji jest w pełni zaangażowany w czynne wspomaganie prac klinicznych i na miarę możliwości zawsze służy Państwu pomocą

Opinie pacjentów

Jestem pacjentką tej kliniki od 18 miesięcy. Obsługa w recepcji jest bardzo przyjazna, a pani Justyna Abramowicz (dentystka)jest wspaniałą specjalistką. Polecam!

Dorota Donigiewicz

Zdecydowanie polecam. Pan Michał, lekarz ginekolog budzi zaufanie, jest profesjonalistą, a w całej klinice panuje bardzo miła atmosfera. Dziękuje.

Małgorzata Wrzeszcz

Solidny i profesjonalny ortodonta dr Paweł Ira. Wizyty są zawsze przyjemne. Oraz bardzo miła Recepcjonistka Polecam każdemy tę klinikę w Londynie.

Ewelina Madej

Najlepsza polska przychodnia w UK. Miła, profesjonalna obsługa w recepcji, a dr.Wiśniewski to najlepszy lekarz,którego spotkałam do tej pory. Szczerze polecam.

Anna Filanowska

Byłam dzisiaj na wizycie u ginekologa. Jestem bardzo zadowolona, z przebiegu wizyty. Pan doktor z bardzo  dobrym podejściem do pacjenta. Polecam wszystkim tą klinikę.

Ewa Wajszczuk

Leczyłem zęby u doktor Justyny Abramowicz i jestem zachwycony jakością usług. Podziwiam za pełen profesjonalizm oraz opiekę nad pacjentem. Zdecydowanie Polecam wszystkim!

Mateusz Bęczkowski
Polska kosmtyczka ArtMedica
Wierzymy, iż zdrowie prawdziwie jest źródłem szczęścia w życiu.
Umów wizytę