Hipnoterapia medyczna

Hipnoterapia medyczna (zabieg hipnozy medycznej) jest bezpieczną, nieinwazyjną metodą leczenia o udowodnionej naukowo i dowiedzionej wysokiej skuteczności (Evidence Based Medicine). Jest aprobowana przez Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne i Hipnozy Klinicznej, a także Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne czy też European Society of Hypnosis oraz European Association for Hypno-Psychotherapy.

Z punktu widzenia naukowego, hipnoza może pomóc każdemu, kto nie jest w stanie wykorzystać pełnego potencjału swojego życia, np. z powodu depresji, lęków, fobii, bólu, patologicznej żałoby, zaburzeń snu, łaknienia i innych dolegliwości.

Hipnoterapia kliniczna to obecnie praca ze świadomością, bez korzystania z leków. W naszej klinice oferujemy dodatkowo komplementarne metody terapeutyczne, jak NLP (Neuro Linguistic Therapy), Gestalt Therapy, Core Therapy, które łączą jedno i drugie.

Medycyna przyszłości będzie oparta na wykorzystywaniu nowych technologii połączonych z aspektami humanizmu i hipnoza doskonale się w to wpisuje.Zapraszamy na wizytę do naszej kliniki w Londynie

Polska przychodnia w Londynie oferuje: