Opinie pacjentów

Recepcja:

21/04/2017
Bardzo chciałbym pochwalić profesjonalizm pani Moniki. Komunikacja na miejscu, jak i telefoniczna jest na najwyższym poziomie! Odpowiedzi (wyczerpujące) są udzielane natychmiast, smsy wysyłane od ręki, a przemiły glos sprawia, iż pacjent nie odczuwa stresu związanego z zabiegiem. P.M.

25/06/2016
Fachowa, fantastyczna atmosfera już w recepcji. Przemili ludzie - profesjonaliści w każdym słowa tego znaczeniu. M.

06/04/2017
Jestem pacjentką kliniki od kilku lat. Ja, jak również moja rodzina jesteśmy zadowoleni z usług kliniki. Szczególną sympatią darzymy panią Magdę (asystentka dentysty) I Monikę (z recepcji).

14/12/2015
Recepcja w tej klinice jest bardzo miła, sprawia, że pacjent czuje się od razu jak w domu. Jesteście super. Dobra praca. G.P.

28/02/2015
Profesjonalna klinika, pełna ciepła i życzliwości! Nie zapominam również o cudownych paniach z recepcji, które rozmowa I ciepłym uśmiechem umilają oczekiwanie na wizytę. P.Pomoc dentystyczna

21/04/2017Pani Magda swoim uśmiechem jak i przemiłą osobowością sprawiła, że wybrałem właśnie ta klinikę. Wprowadza (p. Magda) charakter temu miejscu I bez Magdy to miejsce nie byłoby tym czym jest. P.M.


Dr Anna Lotz, Lekarz Rodzinny/Pediatra

14/04/2017
Bardzo profesjonalna obsługa. Pani Doktor Anna Lotz to szczególnie bardzo dobry lekarz. Na recepcji bardzo mila obsługa, także Pani Magdalena – asystentka dentysty. R.K.

28/03/2017
Jesteśmy pacjentami dr Ani Lotz, przemiła osoba I zawsze trafnie wystawi receptę. Naprawdę rewelacyjna Pani Doktor. K I J. Z.

18/07/2016
Serdeczne podziękowania dla Pani Doktor, za uratowanie życia naszej córeczki. Jako jedyna wykryła szmery w serduszku, co skończyło się operacją. Nasza córeczka to okaz zdrowia i wszystko to zasługa Pani Doktor. Dziękujemy. J. I M. M.

21/03/2016
Bardzo polecam Panią dr Annę Lotz. Od dwóch lat pomaga mi, mężowi i dwójce dzieci. Nie ma pytania, na które Pani Doktor nie znałaby odpowiedzi.

14/12/2015
Bardzo przyjazna I delikatna Pani doktor, wspaniała jeśli chodzi o dzieci, bardzo profesjonalna. G.P

09/05/2015
Jest bardzo ciepła i pomocna osoba, nie pozostawi pacjenta bez rozwiązanego problem. Dziękujemy bardzo za pomoc. Na pewno będziemy rekomendować waszą klinikę innym. A.B.
 


Dr Artur Wiśniewski, Lekarz Rodzinny

28/03/2017
Mieliśmy przyjemność poznać pana dr Wiśniewskiego, również bardzo profesjonalny i przemiły człowiek. K I J. Z.

14/12/2016
Jestem pacjentem dr Wiśniewskiego od około 1.5 roku. Zawsze spotykam się ze zrozumieniem lekarza I bardzo dobrze mi się współpracuje. Z podziękowaniami, P.L.
Bardzo dobra, profesjonalna obsługa medyczna. Korzystam z usług tej kliniki dla mojego syna regularnie. Trafne i dobre leczenie. E.S

15/02/2015
Jestem bardzo zadowolona z leczenia tego lekarza. Odstawiłam leki, które zażywałam przez kilka lat. Polecam tego lekarza, podchodzi do pacjenta z sercem I naprawdę robi wszystko, aby pomoc, wytłumaczyć I doradzić. B.H.

17/02/2015
Jestem zadowolony z opieki medycznej dr Artura. Świetny lekarz. Naprawdę polecam! P.B.

28/01/2015
Wyzdrowiałem dzięki dr Wiśniewskiemu. Bardzo dziękuje za zaopiekowanie się mną. Definitywnie wrócę w przyszłości. Człowiek z dużą wiedzą. L.S.

 

Dr Michal Samberger, Ginekolog

05/12/2015
Świetny lekarz. Naprawdę polecam. J.A.

31/07/2015
Serdecznie dziękuje dr Sambergerowi za profesjonalizm i wspaniale podejście do pacjenta. Borykałam się z dużymi problemami, a dzięki doktorowi dochodzę do zdrowia. Godny polecenia. A.

28/02/2015
Wyrozumiały, cierpliwy, profesjonalny! Dolegliwości, które nawracały i poważnie utrudniały normalne funkcjonowanie minęły. A już myślałam, że będę musiała nauczyć się z tym żyć. Ogromne dzięki! P.

18/01/2015
Ginekolog pomógł mi wykryć dolegliwości i szybko dał wskazówki co do leczenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i chętnie tutaj wrócę. M

17/01/2015
Jestem bardzo zasolona z usługi dr Michała. Doktor wykazał się dużą wiedzą medyczną, informował o wszystkich szczegółach badania oraz powodach problemu. Duży profesjonalizm zawodowy. Serdecznie dziękuje.

11/01/2015
W przychodni panuje mila atmosfera, panie są zawsze uśmiechnięte. Plusem jest również możliwość używania języka polskiego, co umożliwia dokładne opisanie dolegliwości.
Bardzo mile i profesjonalne podejście. Jestem bardzo zadowolony z wizyty w tej przychodni, na pewno będę polecał.

09/02/2015
Jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej Phoenix. Wykwalifikowana kadra medyczna oraz Panie na recepcji, bardzo mila, ciepła i rodzinna atmosfera.

18/02/2015
Jestem zadowolona z podejścia do pacjenta w tej klinice. Mila obsługa. Polecam.

 

Dr Justyna Abramowicz, Dentysta

Serdeczne podziękowania dla dr Abramowicz za leczenie zębów, profesjonalizm i milą atmosferę. M.D.

26/11/2015
Serdeczne podziękowania dla p. Justynki za profesjonalizm i pomoc. Nasza córka bardzo lubi przychodzić do dentysty. Dziękujemy. W.S.E.W.

05/01/2015
Jest najlepsza dentystka u jakiej kiedykolwiek byłam. Bardzo delikatna I dokładna. Jestem bardzo wdzięczna za to, że doprowadza moje zęby do porządku. Dziękujemy. U.

15/01/2015
Moje wrażenie po wizycie u dr Abramowicz jest maksymalnie pozytywne. Chciałabym podziękować dr Justynie za wysoka kulturę pracy i umiejętności. Jestem pod ogromnym wrażeniem I dziękuję za fachową obsługę. H

10/01/2015
Jestem bardzo zadowolony z opieki dentystycznej. Polecam! R.F.
 


Dr Ewa Zawisza, Dentysta

25/06/2016
W gabinecie stomatologicznym uzyskałam wiele informacji dotyczących mego stanu uzębienia. Polecam wszystkim strachliwym, a szczególnie dzieciom. M.

13/06/2016
Jestem bardzo zadowolona z usług dentystycznych. Dzięki szybkiej diagnozie mogłam podjąć leczenie I uniknąć wielu powikłań I wielu dni bólu. Dziękuję bardzo.Dr Pawel Ira, Dentysta

Ja Pana dr już też poznałam;) delikatny, uśmiechnięty i potrafi wprowadzić miła atmosferę od samego progu;) a tak w ogóle to polecam Phoenix;)

Serdecznie polecam doktora Pawła, pełen profesjonalizm i pozytywne podejście do klienta, zawsze uśmiechnięty:) G.M.

Naprawdę świetny doktor;) Dużo pozytywnej energii i uśmiech od wejścia dodaje odwagi;) polecam wszystkim;) K.Z

Musze pochwalić dr Pawła za profesjonalną obsługę i zainteresowanie pacjentem A.T.

Najlepszy dentysta do jakiego uczęszczam z moim aparatem;) polecam w 100 procentach S.S.  Dr Jarek Matuszak, Dentysta

21/04/2017
Pan doktor – dla mnie pierwsza liga. Osoba konkretna, bez zbędnych ceregieli wykonuje profesjonalnie swoje zadanie! P.M.

06/04/2017
Jestem pacjentka kliniki od kilku lat. Ja, jak również moja rodzina jesteśmy zadowoleni z usług kliniki. Ja osobiście jestem bardzo wdzięczna panu Jarosławowi (implantologowi).


Joanna Napper, Doppler

13/06/2016
Ogromnie dziękuje Pani Joannie Napper. Rewelacyjne podejście do pacjenta, profesjonalne wyjaśnienie i doradzenia w chwilach niedyspozycji ruchowej. Pani Joanno, zaczęłam chodzić, Dziękuje.


Polska kosmtyczka ArtMedica
Wierzymy, iż zdrowie prawdziwie jest źródłem szczęścia w życiu.
Umów wizytę