Ortodoncja w Londynie

Czy nie jesteś zadowolony ze swojego uśmiechu?Czy jesteś świadomy swoich przestrzeni między zębami?Czy jesteś zaniepokojony swoimi nie do końca prostymi zębami?Czy Twoje zęby przesunięte są do tyłu, chociaż przeszedłeś leczenie ortodontyczne w młodym wieku?


Jeśli Twoja odpowiedź brzmi twierdząco na którekolwiek z powyższych pytań, to zapraszamy do nas na ‘na nowy uśmiech‘!


Teraz jesteś o krok bliżej od pięknego, zdrowego uśmiechu o jakim zawsze marzyłeś.Jesteśmy polską praktyką stomatologiczna szeroko ukierunkowaną na ortodoncję.Decydując się na rozpoczęcie leczenia ortodontycznego należy mieć na uwadze, iż jest to duża inwestycja w przyszłość i zależy również od ogólnego stanu zdrowia Twojej jamy ustnej. Wybór odpowiedniego gabinetu jest więc bardzo ważną częścią tej decyzji.Od momentu wejścia do naszej przytulnej kliniki będziesz od razu wiedzieć, że trafiłeś we właściwe miejsce dla zaawansowanego leczenia ortodontycznego, a przy tym stomatologicznego. Oferujemy tu bowiem holistyczne podejście do zdrowia pacjenta.


Większość z nas ciągle dąży do poprawy swojego życia, także poprzez funkcję estetyczną, a co możemy teraz z łatwością osiągnąć poprzez poprawę także zdrowia naszej jamy ustnej. Od dzieci do dorosłych, nasza praktyka zapewnia pacjentom stomatologiczno/ortodontycznym plan kompleksowego leczenia, maksymalnie optymalizując i dopasowując czas i możliwości leczenia do indywidualnych potrzeb każdego z naszych pacjentów, mając zawsze na celu osiągniecie możliwie najlepszych wyników.


Nasz personel jest wysoko wykwalifikowany i zwraca szczególną uwagę na dostarczanie najwyższej możliwie klasy poziomu leczenia ortodontycznego i stomatologicznego. Stale uczestniczymy w nowych szkoleniach w celu ciągłego doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji.


Zapraszamy wszystkich Państwa do umówienia się na wizytę. Cieszymy się na długą i pozytywna relację i współpracę, oraz jesteśmy przekonani, iż z przyjemnością polecicie nas swojej rodzinie, przyjaciołom i znajomym.


Zapraszamy na wizytę do naszej kliniki w Londynie

Polska przychodnia w Londynie oferuje: