Cennik...
Uwaga: dla pacjentów, którzy nie mogą stawić się na umówioną wcześniej wizytę, prosimy pamiętać o powiadomieniu o tym przychodni co najmniej 4 godz. wcześniej, a pacjenci dentystyczni/ortodontyczni 24 godz wcześniej. 
W przeciwnym razie (nie skasowania wizyty w odpowiednim czasie) przychodnia zastrzega sobie prawo do naliczenia kary w kwocie £50 (non-cancelation fee).
Przy rejestracji wizyty u dentysty/ortodonty/implantologa, obowiązuje wplata depozytu w kwocie £50, który potem jest rozliczany na koncu leczenia. W razie nie skasowania umówionego spotkania na czas (jak powyzej) depozyt nie jest zwracany.
Chirurg:
 
Lekarz Rodzinny/Pediatra:
 
Przygotowanie do badania USG jamy brzusznej:

W dzień poprzedzający badanie:
  • dieta lekkostrawna, NIE WOLNO spożywać: jarzyn, owoców, ciemnego pieczywa
  • dobrze zażyć Espumisan 3 x 2 kapsułki (angielski odpowiednik SIMETICONE). Preparat ma na celu usunięcie powietrza z przewodu pokarmowego, które stanowi przeszkodę dla ultradźwięków.
W dniu badania na 5 godzin przed wizyta u lekarza:
  • nie przyjmować pokarmów
  • nie przyjmować płynów gazowanych i słodzonych (można pić wodę niegazowana)
  • nie palić tytoniu
  • nie żuć gumy

  Medycyna Kosmetyczna:


Uwaga, zabiegi kosmetyczne płatność jedynie gotówką.
Botox:
Kwas hialuronowy: *- cena uzależniona od wyboru preparatu Przykładowe zużycie ampułek: w przypadku wypełnienia bruzdy nosowo-wargowej najczęściej wystarcza 1 ampułka. Kwas hialuronowy jest w gotowych ampułko-strzykawkach. Niemniej jednak każdy pacjent podlega indywidualnej ocenie. Przy jednym zabiegu ampułka musi być wykorzystana w całości. Nie wolno jej przechowywać.

Mezoterapia:
Osocze bogatopłytkowe /PRP/ – wampirzy lifting:  
Ginekolog:
 
Akupunktura:
 
Dentysta:Dzieci (zęby mleczne)
 

Dorośli Leczenie zachowawcze:

Leczenie kanałowe (endodontyczne):

Usuwanie zębów (leczenie chirurgiczne):

Protetyka Korony:

Protezy: 
Chirurgia Szczękowa – Implantologia:
Przy zapisaniu na wizytę do chirurga pobierany jest depozyt £50, który następnie jest refundowany z kosztów wizyty. Jeśli pacjent nie pojawi się na wizycie depozyt nie jest zwracany.

Znieczulenie GRATIS

Implanty: Ekstrakcje: Zabiegi:


 
Ortodoncja


Wstępna konsultacja, £50 (oplata rejestracyjna jest pobierana przed wizytą u ortodonty i refundowana po konsultacji).
Uwaga: pacjenci rezerwujący wizytę i nie stawiający się na umówione spotkanie narażeni mogą być na pobranie opłaty w kwocie £50 pomimo nie stawienia się na wizycie. Oplata będzie pobrana przy kolejnej wizycie.
  Aparaty ruchome: Aparaty stale standardowe: Aparaty stale samolitigujące: Zdjęcie aparatu stałego: Retainery: Emergencies i naprawy aparatów: